Reflexné vesty s potlačou

Zviditeľnite seba a svoju spoločnosť počas práce na výskume.

Internetový obchod Archeomarket.sk pridáva do svojej ponuky nový produkt.

Reflexná vesta s potlačou.

Technológia potlače umožňuje na tkaninu preniesť akýkoľvek motív. Na Vašej veste tak môže byť umiestené čokoľvek od loga a názvu spoločnosti po vtipný text podľa vlastnej predlohy.

Potlač materiálu prebieha tzv. metódou sublimácie, kedy pomocou tepla dochádza k prenosu tlačenej predlohy na tkaninu, z ktorej je reflexná vesta vyrobená. Predloha je prenesená priamo do vlákna materiálu a stáva jeho súčasťou. Takto vyhotovená potlač je trvácna a nepodlieha poveternostným vplyvom. Odolnosť potlače je overená aj opakovaným praním.

Čiastočne obmedzujúcim faktorom je farebnosť tlače na podkladový materiál. V prípade oranžového podkladu je možné použiť takmer výlučne len čiernu alebo modrú farbu. Ostatné farby možno v prípade oranžového podkladu použiť len pre zvýšenie kontrastu čiernej alebo modrej farby. V prípade žltého podkladu je možné použiť pestrejšiu škálu farieb, ako napríklad zelená, červená, fialová ako aj rôzne odtiene modrej.

V ponuke sú tri varianty potlače v závislosti od umiestnenia motívu na reflexnej veste. Potlač reflexných viest prebieha na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. K objednávke je potrebné zaslať na emailovú adresu archeomarket@gmail.com požadovaný motív (logo alebo iný obrázok v krivkách najlepšie vo formate *.cdr - CorelDraw) a text pre vytvorenie požadovanej predlohy

Ak máte záujem o ďalší sortiment reflexného oblečenia s potlačou navštívte náš špecializovaný e-shop www.reflexprint.sk

 

 

 

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Reflexná vesta s potlačou - Variant A
Potlač je umiestnená na chrbtovej časti medzi lopatkami.  Tlačové pole: 27 x 19 cm M..
3.50€
Reflexná vesta s potlačou - Variant B
Potlač je umiestnená na chrbtovej časti v oblasti drieku.  Tlačové pole: 27 x 6,5 cm ..
3.35€
Reflexná vesta s potlačou - Variant C
Potlač je umiestnená na hrudi.  Tlačové pole: 9,5 x 6 cm Materiál podkladu: žltý ale..
3.25€
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk Archeomarket.sk © 2018